Konsultacijos

Colorful multi-cultural integration concept tree set. Vector file layered for easy manipulation and custom coloring.

Augindami gabų vaiką tėvai labai dažnai susiduria su situacijomis, kuomet pritrūksta žinių, patyrimo, supratimo. Dažnai kyla klausimai, kodėl vaikas taip elgiasi, kodėl atsisako “svarbios” veiklos ir imasi, atrodytų, ne tokių svarbių dalykų? Kodėl jam būdingi emociniai sunkumai? Kodėl vengia bendraklasių, “keistai” su jais bendrauja? Kaip padėti netrukdant vaiko savarankiškumui, atsakomybės ugdymui? Šie ir panašūs klausimai išlieka svarbūs kasdienėse situacijose auginant gabiuosius.

Gabiųjų ugdymo centro darbuotojai teikia konsultacijas tėvams bei jų vaikams bei atlieka vaiko intelektinių gebėjimų vertinimą. Konsultuojama vaiko gabumų ugdymo, mokymosi sunkumų, mokymosi motyvacijos, profesijos pasirinkimo, bendravimo, asmenybės augimo ir kitais klausimais. Intelektinių gabumų vertinimas atliekamas naudojant Lietuvoje standartizuotą Wisc-III metodiką. Testavimo metu nustatomas bendrasis gebėjimų lygmuo (IQ) bei vertinamos atskiros gebėjimų grupės numatant vaiko galias ir sunkumus. Vertinimo pabaigoje pristatomi rezultatai, išvados bei rekomendacijos.

Siekiame kartu apsvarstyti Jums rūpimus klausimus ir suteikti pagalbą priimant sprendimus. 

Dėl konsultacijų rašykite el. paštu gabiuju.centras@gmail.com.

Susisiekite su mumis!

Jei turite Jums rūpimų klausimų, susijusių su svetainėje pateikta informacija ar pačia organizacija, esame pasiruošę į juos atsakyti.

Sending

©2024 Gabiųjų ugdymo centras. Sprendimas: VšĮ „Process Lab“ Solo Systems

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?