Misija, vizija

favicon200x200

 

Gabiųjų ugdymo centras (GUC) įsteigtas 2002 m. Jo veikla skirta skleisti žinias apie gabiųjų atpažinimą ir ugdymą. GUC yra tarptautinės organizacijos NYEX (Network of Youth excellence) narys.  GUC atstovai dalyvauja NYEX ir kitose tarptautinėse konferencijose, taip pat teikia informaciją apie galimybes gabiems vaikams dalyvauti tarptautinėse gabių vaikų stovyklose, rekomenduoja gabius Lietuvos vaikus jose dalyvauti. GUC konsultantai  veda seminarus, konsultuoja, vykdo įvairius projektus, kuriuose dalyvauja mokytojai, vaikai, tėvai.

Vizija – plėtoti modernios, efektyviai veikiančios asociacijos darbą, siekiant suvienyti visas suinteresuotas gabiųjų ugdymu visuomenės grupes, siekti kokybiško, inovatyvaus, paremto naujais psichologijos tyrimais gabiųjų švietimo.

Misija – skleisti teorines ir praktines žinias apie gabiųjų ugdymą ir kūrybiškumą mokytojams, tėvams, mokiniams ir visiems besidomintiems; padėti efektyviai spręsti gabiems vaikams iškylančius sunkumus, atsižvelgiant į jų gabumų raišką; daug dėmesio skirti praktinių įgūdžių formavimui mokymų ir seminarų metu.

Tikslai:

  • Suteikti žinių ir praktinių kompetencijų, kaip ugdyti mokinių gebėjimus ir kūrybiškumą, atskleisti ir vystyti įvairius vaikų gebėjimus;
  • Remiantis naujausiais gabumų ir kūrybiškumo psichologijos srities tyrimais, rengti mokymus, seminarus, konferencijas. Supažindinti pedagogus su kūrybiškumo tyrimo kryptimis bei konkrečiais jo  ugdymo ir saviraiškos metodais.
  • Teikti konsultacijas mokytojams, tėvams ir vaikams apie gabumų atpažinimą ir ugdymą.
  • Dalyvauti tarptautiniuose ir nacionaliniuose projektuose bei mokymuose, skleisti gerąją tarptautinę patirtį Lietuvos švietimo erdvėje.

Susisiekite su mumis!

Jei turite Jums rūpimų klausimų, susijusių su svetainėje pateikta informacija ar pačia organizacija, esame pasiruošę į juos atsakyti.

Sending

©2024 Gabiųjų ugdymo centras. Sprendimas: VšĮ „Process Lab“ Solo Systems

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?