Norwegian Financial Instrument project LV0088 „Support system for creativity research and enchancement for human resource development in Latvia“ (2010)

GUC vadovė yra Rygos mokslinio kūrybiškumo instituto parengto projekto „Norwegian Financial Instrument project LV0088 „Support system for creativity research and enchancement for human resource development in Latvia“ viena iš projekto vykdytojų. Doc. Daiva Karkockienė 2010 m. buvo pakviesta skaityti paskaitų ir vesti semianarus kūrybiškumo tema, pagal originalią, savo sudarytą ir ekperimentiškai patikrintą kūrybiškumo ugdymo programą. Programa kuri buvo kuriama dirbant su GUC mokleiviais, studentais ir eksperimentiškai patikrinta su VPU studentais. Programa buvo atrinkta kaip viena iš penkių kitų šalių psichologų siūlomų kūrybiškumo ugdymo programų. Rygos mokslinio kūrybiškumo institutui buvo suteiktas leidimas versti ir taikyti programą šio instituto psichologams, susipažinusiems su programa mokomųjų seminarų metu. Ši programa jau sėkmingai taikoma su Rygos Švietimo Vadybos Akademijos studentais, o vėliau ją žadama taikyti ir kitose Rygos švietimo institucijose (mokyklose, universitetuose).

Susisiekite su mumis!

Jei turite Jums rūpimų klausimų, susijusių su svetainėje pateikta informacija ar pačia organizacija, esame pasiruošę į juos atsakyti.

Sending

©2024 Gabiųjų ugdymo centras. Sprendimas: VšĮ „Process Lab“ Solo Systems

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?